Bydlet v blízkosti velkého města a zároveň využívat možnosti poklidného bydlení ve skutečné přírodě, to je představa, které by se nebránila většina z nás. Tyto požadavky dokáže splnit rezidenční projekt Kaskáda Home. V tomto projektu naleznete ideální spojení opravdové přírody s kopcovitým terénem a smíšenými lesy a bezprostřední blízkosti golfového hřiště Kaskáda. Golfový resort Kaskáda leží 15 km severně od centra Brna. Pojmenování Kaskáda je výstižné, přirozený sklon údolí rozložil hřiště na protilehlých stráních tak, že se kaskádovitě svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem. Celý areál je citlivě zasazen do okolní přírody, navíc s velmi dobrou dopravní dostupností, cesta z centra Brna zabere 10-15 min autem. V těsné blízkosti areálu se nachází též zastávka MHD.

Tato příjemná mimoměstská zástavba nabízí vhodné řešení bydlení nejen pro příznivce golfu, ale pro všechny, kteří upřednostňují dostatek životního prostoru pro klidné a komfortní bydlení v přírodě.
Když se řekne bydlení na golfu, každý si představí drahé bydlení, ale není to tak. Ceny jsou naprosto srovnatelné s cenami na jiných místech v Brně a mnohokrát ve výrazně méně atraktivních lokalitách. Bydlení na golfu není synonymem drahého bydlení. Zásadní rozdíl je ale v poskytovaných službách. Bydlící ocení nejen zajímavou a klidnou lokalitu, ale také bezpečnost a množství poskytovaných benefitů a služeb.

Areál Kaskáda Home se nachází v přímém sousedství 27jamkového golfového hřiště. Výhodou pozemků je to, že nejsou přímo na hřišti, ale je z nich krásný výhled na něj. Lokalita nabízí další možnosti relaxace a sportovního vyžití. Okolní příroda je jako stvořená pro procházky, či výlety na kolech. V letním období rezidenti určitě ocení blízkost Brněnské přehrady.

Rezidenti mohou využívat všechny služby poskytované v tomto areálu, mezi něž patří bezpečnostní služba, 24 hodinová ostraha, vjezd do areálu přes závoru, služby recepce, dále jakousi službu „majordomus“, která zajistí úklid, catering či zahradnické práce. Součástí golfového hřiště je restaurace, wellness centrum s vnitřním bazénem, finskou a parní saunou. Klienti ze všeho nejvíc ocení lokalitu, kvalitu bydlení, zázemí, služby a bezpečnost.